O společnost C Enterprise Czech s.r.o. - CEL Czech

Přejít na obsah

O společnost C Enterprise Czech s.r.o.


Společnost C Enterprise Czech s.r.o vznikla v roce 2010 jako dceřiná společnost firmy C Enterprise Ltd a je výhradním distributorem produktů CEL na českém trhu. Kromě distribuce a prodeje výrobků CEL provozujeme také servisní centrum, které řeší záruční a pozáruční servis.
          Vývojové centrum společnosti C Enterprise Ltd sídlí v Anglii a jeho práce se vyznačuje inovativním přístupem k vývoji výrobků s ohledem na potřeby jejich uživatelů. Například ruční akumulátorové nářadí pro Vaši dílnu a zahradu umožňuje využít jeden typ akumulátoru pro více než 10 různých výrobků. Nepotřebujete tedy speciální akumulátor pro každý jednotlivý výrobek, což přináší značné úspory při nákupu AKU nářadí a také v momentě, kdy je akumulátor již opotřebovaný a je třeba ho vyměnit za nový. O inovativní práci vývojového centra svědčí také několik patentů a čekajících patentů, které společnost C Enterprise Ltd pro své výrobky obdržela. Díky tomu nemají některé produkty CEL v celosvětovém měřítku konkurenci. Příkladem takového výrobku je sada nářadí POWER8workshop\'ae
.
          Věříme, že právě tyto vlastnosti na našich výrobcích oceníte a že se stanou nepostradatelným pomocníkem při Vaší práci i koníčcích.

Návrat na obsah