Obchodní podmínky - CEL Czech

Přejít na obsah

Obchodní podmínky

1. Objednávka:
Objednávky zboží je možné realizovat pomocí e
lektronického obchodu (sekce Koupit), nebo  e-mailem na adresách ochchod@cel-cz.cz případně sales@cel-cz.cz. Kupující učiněním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami pro dodávku zboží. Objednávka ho však nezavazuje k převzetí zboží.

2. Dodací lhůta:
Došlá objednávka bude řešena v termínu 1-2 pracovních dní. Pokud přijmeme objednávku v pracovní den do 11-ti hodin je naší snahou expedovat zásilku ještě týž den. V případě, že takové vyskladnění není možné, budete telefonicky nebo e-mailem informováni o termínu dodání zboží. Pokud by došlo k překážce pro dodání objednaného zboží v souvislostí s událostmi, které nemůžeme ovlivnit, vyhrazujeme si právo objednávku zrušit, o čemž budete také informováni.

3. Cena:
Všechny ceny jsou vždy uvedeny a účtovány včetně aktuálně platné sazby DPH. V objednávce i na faktuře je uvedena cena bez DPH, výše DPH dle aktuální sazby a cena včetně DPH. Ceny v internetovém obchodě jsou platné pouze pro zboží objednané přes internet na stránce http://www.cel-cz.cz/koupit. V případě osobního odběru zboží na prodejnách nebo v elektronických obchodech partnerů bez internetové objednávky z www.cel-cz.cz, jsou platné ceny na prodejnách a v elektronických obchodech partnerů.

4. Doprava a platba:
Doprava je realizována
smluvními přepravními službami DPD, In Time a Česká pošta. Zároveň lze zvolit osobní odběr na výdejním místě. Cena dopravy za všechny zásilky přepravované k zákazníkovi smluvními přepravci, bez rozdílu hmotnosti činí 100,- Kč, zásilky v celkové ceně přesahující 10.000,- Kč jsou zasílány zdarma, v případě zvolení způsobu platby dobírkou je k této částce připočteno ještě doběrečné ve výši 40,- Kč. Při zvolení způsobu úhrady zboží dobírkou, dojde k odeslání zásilky a zákazník celkovou částku (cena za zboží + poštovné a doběrečné) uhradí pracovníkovi přepravní společnosti. V případě, že bude na základě potvrzené objednávky zvolena úhrada předplatbou na náš bankovní účet č. 2223378309/0800, vedený u České spořitelny a.s., bude zboží odesléno neprodleně po připsání hrazené částky na tento bankovní účet. Všechny ceny uvedené v tomto odstavci jsou včetně příslušné sazby DPH.

5. Slevy:
V případě, že je u položky uveden text "(i) Množstevní sleva k dispozici", zobrazí se po najetí myší na tento text sleva pro danou položku. Např. Dostupné slevy: >=2: - 10% bude při objednání dvou a více ks zboží této položky poskytnuta sleva 10% na všechny objednané ks této položky.
Dále je možno v nákupním košíku zadat kód kupónu, pomocí kterého obdržíte procentuální slevu na celý nákup odpovídající hodnotě uvedené na kupónu.


6. Poškození dodávky při přepravě:
Za odeslané zboží
nese až do okamžiku převzetí zboží zákazníkem veškerá rizika spojená s přepravou naše společnost. Jestliže dojde při předání zboží ke zjištění, že je poškozen přepravní obal, sepište před převzetím zásilky s pracovníkem přepravní společnosti protokol o poškození zásilky, rozsahu poškození nebo zboží nepřebírejte. V případě, že bude zjištěno poškození zboží až po rozbalení, musí být sepsán do 48 hodin od převzetí poškozené zásilky zápis s dopravcem. Bez zápisu o poškození zásilky nelze uznat oprávněnost reklamace vzniklé přepravou. Reklamovat kompletnost obsahu zásilky je možné do dvou pracovních dnů ode dne převzetí zboží.

7. Lhůta pro vrácení zboží
V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. ze dne 14. 9. 2000 umožní
dodavatel zákazníkovi do 14-ti dnů od převzetí zásilky zboží bez udání důvodu vrátit (toto ustanovení platí při objednání elektronickou cestou - e-shop, e-mail). V případě vrácení zboží zašlete kompletní, nepoškozené, nepoužité zboží (kompletní balení včetně veškerého příslušenství i manuálů) v originálním obalu spolu s kopií daňového dokladu na adresu našeho skladu C Enterprise Czech s.r.o., Pivovarská 276, 41156 Bohušovice nad Ohří spolu s číslem Vašeho účtu či adresou pro vrácení peněz. Po přijetí a kontrole zásilky na našem skladě bude vystaven a odeslán dobropis na vrácené zboží, který je třeba potvrdit a takto potvrzený zaslat elektronicky na adresu obchod@cel-cz.cz nebo poštou na adresu skladu. Neposílejte zboží na dobírku, finanční částka za vrácené zboží Vám bude vyplacena nejpozději do 14-ti dnů po kontrole vráceného zboží a přijetí potvrzeného dobropisu. Zboží musí být nepoužité, kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace).

8. Záruka na zboží
Práva spotřebitelů jsou chráněna záruční lhůtou, která je dle občanského
zákoníku stanovena na 24 měsíců. U některých produktů může být prodloužena nad zákonem stanovenou lhůtu o čemž je proveden záznam v záručním listu. U podnikatelských subjektů (fyzické osoby, právnické osoby, státní organizace a živnostníci) se délka záruční doby řídí obchodním zákoníkem a v takovém případě je záruční doba stanovena na 12 měsíců. Ke každému zboží je přikládána faktura, která může zároveň sloužit jako záruční list, pokud tento není přiložen k zásilce.

9. Ochrana osobních údajů
Prodávající se zavazuje nepředávat osobní údaje, které mu poskytl nakupující, žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající vymaže údaje o zákazníkovi z databáze zákazníků, kromě údajů, sloužících k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

10. Servis

Na veškeré nářadí a nástroje uvedené v našem e-shopu poskytujeme záruční i pozáruční sevis.


11. Obaly výrobků
Prohlašujeme na zákaldě potvrzení od výrobce, že naše obaly splňují požadavky normy 94/62 ES.

Návrat na obsah